Witamy na stronie miłośników turystyki rowerowej z Siedlca. Inicjatywa nasza ma na celu popularyzację aktywnego spędzania wolnego czasu.
W letnie weekendy nie siedź bez sensu przed telewizorem czy komputerem ! Poznaj swoją okolicę. Wybierz się na wyprawę rowerową. Mamy cudowne malownicze  okolice i świeże powietrze. 
Zadbaj o zdrowie swoje i rodziny :)

Nasze Koło jest grupą nieformalną, nie ma władz, członków. Liczy się tylko spontaniczna  inicjatywa i chęć wspólnych wypraw. Tylko czysta radość z rekreacji,  chęci i ich spełnienie!  Jeździsz tyle ile możesz i jak daleko możesz.

Zdrowie, Aktywność i  Pokonywanie barier to nasze wytyczne.

Zawsze jest czas aby wyruszyć w rowerową wyprawę:)
Rok 2012 należy do nas, ludzi aktywnych.

 

W sezonie każdy jeździ tak jak lubi. Czasem możemy zaplanować wspólną wycieczkę z ogniskiem, biwakiem nad jeziorem czy w gospodarstwie agroturystycznym, których bardzo dużo jest w okolicy. Jeżeli masz własny pomysł na wyprawę podziel się z nami.

Wspólnie wyznaczymy nowe ścieżki i możliwości.

Również w naszej najbliższej okolicy organizowanych  jest sporo wydarzeń sportowych  lub turystycznych. Podzielmy się informacją o nich ! W dziale "co, gdzie, kiedy" zamieścimy informację dla zainteresowanych, którzy chcą uczestniczyć. Pokażmy że jesteśmy :)

  
 
 Jeżeli chcesz przyłączyć się do nas  lub zasięgnąć innych informacji,
zadzwoń

tel: 609 925 774

 

 

lub napisz

skr@siedlec.pl